Videolar


Okurlarımızdan Mektuplar...

Videolar bölümünde siz değerli okurlarımızdan gelen mektuplara cevap verdiğimiz, hayatın farklı renklerini 'biz' bilinci içinde konuştuğumuz bir anlam yolculuğundayız.

Sağlık, Aile ve Çocuk, İnsan ve Toplum konu başlıklarına grupladığımız sohbet niteliğindeki video buluşmalarımızda; bilgi ve farkındalık adına geleceği özgürce kucaklayabileceğimizi düşünüyorum.

Geleceği özgürce kucaklayabilmemiz için soru sormayı, merak etmeyi, araştırmayı, bilgiyi ve tüm bunların sonunda bilimsel düşünceye sahip olmayı çok önemsiyorum.  

Teşekkür

Bu sohbetlerin oluşmasında mail gönderen, mektup yazan yüzlerce anne baba'nın, genç öğrenci arkadaşlarımın ve öğretmenlerin emeği var.

Bu çalışmada her insan bir diğerinin yüreğine dokundu.

Sohbetler hikayelere, hikayeler sözlere, sözler mektuplara kavuştu ve birlikte büyük resmin bir parçası haline geldik.

Bu yolculukta eşim ve meslektaşım Çiğdem Gül Uğural'ın emeği benim için çok özel ve anlamlı bir yere sahip. Yoğun temposunda emek ve zamanını tüm şefkatiyle benimle paylaşan, yanımda olup yaşam yolculuğuma anlam ve sonsuz bir derinlik katan sevgili eşime sizlerin huzurunda teşekkür etmek istiyorum. 

 

 

 


Uğur Uğural Resmi Web Sitesi © YASAL UYARI: 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nu hükümlerince yayın yapan sitemizdeki her türlü içerik, yazılı izin almak ve ilgili sayfamıza link vermek koşulu ile yayınlanabilir. Aksi durumlarda yasal hakkımız saklıdır.